Szybkie kredyty przez internet - bez zaświadczeń

Szybkie kredyty przez internet - bez zaświadczeń

Pieniądze potrzebne Ci są jak najszybciej? Nie wiesz z jakiej oferty możesz skorzystać by faktycznie móc uzyskać zadłużenie w najkrótszym terminie? Pomożemy Ci wybrać zadłużenie, które będzie oferowało zarówno maksymalnie szybki okres dzielący Cię od zdobycia pieniędzy, a także minimalne koszta. Nawet jeżeli obecnie nie martwi Cię kwestia spłaty, może okazać się że zaoszczędzisz znaczną sumie pieniędzy decydując się na usługę z nieco mniejszymi opłatami miesięcznymi. Szybkie kredyty przez internet dają możliwość nie tylko oszczędności czasu ale przede wszystkim także pieniędzy.

Kredyt bez zaświadczeń – nie dla każdego

Kredyt bez konieczności okazywania zaświadczenia o zarobkach lub potwierdzenia o stałym zatrudnieniu to świetny produkt, dla osób które liczą na szybkie wypełnienie formalności w banku. Możliwość uniknięcia części procedur znacznie skraca czas konieczny do zawarcia umowy, a co się z tym wiąże – otrzymania na konto niezbędnej gotówki.

Niestety większość kredytów oraz pożyczek oferowanych bez dodatkowych dokumentów to produkty skierowane do wewnętrznych klientów banków. Weryfikacja zatrudnienia oraz otrzymywanych zarobków nie jest instytucji w takim wypadku konieczna ze względu na możliwość sprawdzenia bezpośrednio rachunku wnioskodawcy. Bank może zatem samodzielnie przeanalizować czy na Twoje konto wpływa stale konkretna suma pieniędzy, a także od jak dawna otrzymujesz wynagrodzenie.

Udzielenie kredytu bez zaświadczeń nowym klientom banku byłoby ryzykowne dla instytucji. Mogłoby to prowadzić do znacznych zmian w warunkach umowy, przede wszystkim w kosztach – ze względu na wyższe ryzyko jakie ponosiłby bank.

Przełom stycznia i lutego – ranking ofert

Szybkie kredyty przez internet mogą być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem dlatego sprawdź aktualny ranking, który pomoże Ci zaoszczędzić cenny czas. Dla Ciebie wybraliśmy trzy chwilowo najlepsze, a zarazem najtańsze i najszybsze kredyty przez internet.

Jak wypełnić wniosek o kredyt online?

Wypełnienie internetowego wniosku jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Potrzebujesz wyłącznie swojego dowodu osobistego. Uzupełnij wniosek podstawowymi danymi i czekaj na kontakt ze strony banku. Większość wniosków nie różni się między sobą co dodatkowo ułatwia wypełnienie nawet kilku z nich by móc porównać oferty dobrane dla nas przez bank. Najważniejsze to podać swoje imię oraz nazwisko, numer PESEL, a także prawidłowy numer telefonu. Jeżeli bank będzie wymagać od nas innych informacji lub dokumentów, nastąpi to w późniejszym terminie.