Szybkie kredyty gotówkowe - gdzie dostaniesz najszybszy kredyt?

Szybkie kredyty gotówkowe - gdzie dostaniesz najszybszy kredyt?

Kredyty gotówkowe wniosły znaczne zmiany w usługach bankowych. Przez długi czas szybki dostęp do dodatkowej gotówki dawały tylko firmy zajmujące się pożyczkami. Zdobyły one ogromną popularność dzięki dużej dostępności i łatwości z jaką pożyczka zostaje przyznana konsumentom. Dodatkowo parabanki wypłacają pieniądze do ręki lub na konto nawet w ciągu kilkunastu minut. To nadal świetna opcja dla osób, które z ciężkiej sytuacji finansowej nie są w stanie uzyskać kredytu w tradycyjnym banku. Jednak decydując się na pożyczkę musimy pamiętać o zwiększonych kosztach dodatkowych, które mogą znacznie obniżyć komfort zarządzania naszym budżetem w trakcie kilku lub kilkunastu miesięcznej spłaty zadłużenia. Dlatego jeśli mamy możliwość nawiązać współpracę z bankiem powinniśmy jednak wybrać usługi tradycyjnych instytucji, które kierują się wyznaczonym Prawem bankowym, a ich działania regularnie sprawdzane są przez Komisję Nadzoru Finansowego. To zatem bezpieczny produkt, który może pomóc nam nie tylko zrealizować nasze plany, ale także zaoszczędzić niepotrzebnych kosztów w związku z wyższym oprocentowaniem czy opłatami za osobisty kontakt z pracownikami firmy lub wiadomości tekstowe przypominające o nadchodzącym terminie kolejnej raty.

Coraz więcej klientów zwraca uwagę nie tylko na oprocentowanie zadłużenia ale także okres realizacji kredytu. W życiu zdarzają się bowiem nieprzewidziane sytuacje w trakcie których musimy reagować szybko. Dlatego kredyty gotówkowe coraz bardziej przypominają pod tym względem pożyczki w parabankach. Jeżeli podstawowym kryterium, którym będziemy kierować się wybierając zobowiązanie pomocne okaże się zestawienie trzech niezwykle szybkich i dobrych kredytów gotówkowych.

  • mBank

    Całkowicie internetowa usługa. Oprocentowanie wynosi 18,00%, a prowizja jaką potrąca bank 2,5%. Możliwość rozłożenia rat na 84 miesiące, najwyższa kwota, którą jesteśmy w stanie pożyczyć to 150 000 złotych. mBank zachęca przede wszystkim bardzo atrakcyjnym okresem oczekiwania na decyzję kredytową oraz samym wypłaceniem środków. Dla osób, które korzystają już z innych produktów decyzja zostaje wydana w ciągu zaledwie 3 minut, pieniądze natomiast otrzymamy w ciągu 15 minut. Nowi klienci będą musieli poczekać do 15 minut z uzyskaniem zgody oraz jeden dzień na dodatkowe środki.

  • BNP Paribas Bank

    Bank gwarantuje bardzo dobre warunki, min. niskie oprocentowanie kredytu w wysokości 11,00% oraz prowizję 3,99%. Ponadto możemy zaciągnąć zobowiązanie w wysokości 150 000 złotych. Decyzja odnośnie przyznania nam kredytu powinna zapaść w ciągu 30 minut od złożenia wypełnionego wniosku. Pieniądze uzyskane w ten sposób będziemy mogli odebrać najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Warto zaznaczyć, że to dobry kredyt dla osób, które cenią sobie poza czasem wykonania usługi jego ekonomiczną stronę.

  • PKO Bank Polski

    Kredyt o bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym zaledwie 8,90% oraz prowizji 1,00%. Bank nie wymaga ubezpieczenia ani poręczyciela. Najwyższa możliwa kwota pożyczki to 150 000 złotych a najdłuższy okres spłaty to nawet 96 miesięcy. Przede wszystkim to także usługa, która gwarantuje szybki dostęp do gotówki. Decyzja oraz wypłacenie kredytowanej sumy następuje w ciągu jednego dnia.