Szybki kredyt - otrzymaj go bez problemu

Szybki kredyt - otrzymaj go bez problemu

Aby uzyskać szybki dostęp do kredytowanych pieniędzy warto postarać się o jak najlepszą historię i zdolność kredytową. To zagwarantuje Ci, że bank w którym zechcesz zaciągnąć szybki kredyt nie będzie mieć wątpliwości, że to dobra inwestycja związana z minimalnym ryzykiem kredytowym. Jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie skorzystać z zobowiązania finansowego, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad do których warto stosować się by uniknąć stresu i otrzymać potrzebne Ci pieniądze.

Każdy bank, zanim udzieli Ci pożyczki, zwróci uwagę na Twoją sytuację finansową. Choć łatwo o tym zapomnieć, szczególnie gdy wiele ofert gwarantuje szybkie kredyty przez internet, co może przypominać pozornie zadłużenia w parabankach. Nie są to jednak oferty zbliżone do siebie pod względem warunków. Parabanki chętnie udzielają zadłużeń nawet w ciągu kilku minut, dodatkowo nie wymagają od swoich Klientów niemal żadnych formalności lub potwierdzenia o uzyskiwanych dochodach. Banki pomimo minimalnych procedur, zawsze ustali Twoją zdolność kredytową, a także historię zadłużeń.

Klucz do sukcesu

Szybki kredyt możesz uzyskać bez większych problemów pod warunkiem, że zadbasz o swój odpowiedni wizerunek. Poniżej kilka porad, które mogą zmienić w dużym stopniu to czy bank zdecyduje się na udzielenie Ci pożyczki. Stosując się do tych wskazówek znacznie zwiększasz swoje szanse na to by otrzymać dodatkowe pieniądze nawet w kilkanaście minut.

 

I. Choć wiele osób obawia się Biura Informacji Kredytowej, to tam znajdują się nie tylko negatywne wpisy o dłużnikach ale również informacje o osobach, które bez trudu spłacają wszystkie swoje zobowiązania. To istotne, gdyż bank sięgnie z pewnością po dane udzielane przez BIK, chcąc dowiedzieć się czy jesteś rzetelnym kredytobiorcą.

  • Jeżeli nie możesz wykazać się żadnym spłaconym zobowiązaniem możesz zastanowić się nad kupnem drobnego sprzętu na raty, tylko po to aby zbudować swoją pozytywną historię kredytową.
  • Wnioskuj o kredyt wraz z osobą, która ma już historię kredytową i nie posiada żadnych negatywnych wpisów m.in. o opóźnieniach w opłatach itp.

II. Spłać swoje dotychczasowe zobowiązania finansowe. Ubiegając się o kolejny kredyt możesz nie być wypłacalny w oczach pracowników banku. Zbyt wiele miesięcznych opłat będzie miało negatywny wpływ na Twój domowy budżet.

  • To samo dotyczy karty kredytowej, nawet jeżeli z niej nie korzystasz jest ona obciążeniem i będzie brana pod uwagę w momencie podejmowania przez bank decyzji kredytowej.

III. Ubiegaj się o kwotę jakiej faktycznie potrzebujesz. Większą ilość pieniędzy wydasz bez konkretnego celu i planów. Nawet nie zauważysz kiedy wydasz całą gotówkę, a spłata zobowiązania będzie dużo wyższa.

IV. Wybierz dłuższy okres kredytowania. Tym sposobem zmniejszysz swoje miesięczne opłaty, co będzie miało bardzo pozytywny wpływ na Twoją zdolność kredytową. Mniejszy wydatek będzie mniej inwazyjny dla Twojego budżetu, choć oczywiście musisz liczyć się z tym, że dłużej zajmie Ci spłata całego kredytu.

Mając wybór między ratami równymi, a ratami malejącymi, wybierz raty równe. Bank ustalając Twoją zdolność będzie brać pod uwagę zawsze pierwsze raty. W tym przypadku korzystniejsze będą te, których wartość nie będzie zmniejszać się wraz z okresem spłaty.