Szybki kredyt na wakacyjne wydatki

Szybki kredyt na wakacyjne wydatki

Planujesz spędzić tegoroczne wakacje inaczej niż dotychczas? Urlop to często jedyna okazja do tego by móc zregenerować siły i zapomnieć na jakiś czas o codzienności. Wakacje to jednak wydatki, które wielokrotnie są wyższe niż oszczędności jakie zbierzesz. Jeżeli jednak nie zamierzasz rezygnować ze swoich wymarzonych wakacji lub innych wydatków, które Cię teraz czekają możesz zastanowić się nad skorzystaniem z pożyczki.

Szybki kredyt pozwoli Ci uniknąć licznych formalności dzięki czemu w Twoim portfelu pieniądze znajdą się nawet w ciągu jednego dnia. Wiele banków umożliwia swoim Klientom złożenie wniosku poprzez internet. To doskonały sposób by zminimalizować czas potrzebny do udzielenia kredytu i wypełnienia wszystkich formalności.

Szybki kredyt to obecnie standard. Aby zachęcić konsumentów banki są zmuszone wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Dlatego też niemal wszystkie zadłużenia na dowolny cel umożliwiają zdobycie potrzebnej Ci gotówki w ciągu jednego dnia od momentu zawarcia umowy. Przez takie zmiany w usługach, często kredyt gotówkowy mylnie odbierany jest jako zamiennik pożyczki pozabankowej. Chwilówki są jednak mniej atrakcyjne pod wieloma względami. Ich usługobiorcy mogą ubiegać się wyłącznie o drobne pożyczki z krótkim terminem spłaty. Ponadto firmy udzielające zadłużeń "od ręki" wymagają znacznie wyższych kosztów, szczególnie dodatkowych.

Polecamy w Lipcu 2015

Bieżący miesiąc oferuje wciąż niskie oprocentowanie i analitycy sugerują, że takie warunki utrzymają się jeszcze przez kilka miesięcy. Jeżeli zatem potrzebujesz gotówki, to najlepszy moment by podpisać umowę. Aby zapłacić jak najmniej, zwróć uwagę nie tylko na oprocentowanie nominalne kredytu ale także na inne opłaty. To całkowity koszt zadłużenia powinien Cię interesować, bo to ta wartość oznacza ile rzeczywiście zapłacisz za usługę.

W Lipcu tego roku najlepszym szybkim kredytem jest zdecydowanie kredyt gotówkowy oferowany w Banku BGŻ BNP Paribas Polska. Kredytobiorca może liczyć na niskie oprocentowanie sięgające jedynie 5,90% oraz prowizję, która waha się od 2,90% do 3,99%. Ponadto bank nie przewiduje konieczności ubezpieczenia zadłużenia lub założenia dodatkowo płatnego konta osobistego. Nie musisz zatem obawiać się licznych opłat około kredytowych.

Maksymalna kwota kredytu to aż 150 000 złotych, choć ta wartość ustalana jest indywidualnie pod względem zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kredytobiorca może zaplanować spłatę swojego zobowiązania nawet na 84 miesiące, bank gwarantuje także stałą wartość raty przez cały okres obowiązywania umowy.

Umowa – poznaj ją dokładnie

Podpisanie dokumentów w banku bez i wcześniejszego przeczytania jest największym błędem kredytobiorców. Umowa zawiera w sobie wszystkie istotne informacje, które każdy usługobiorca musi poznać i zgodzić się z nimi. Składając podpis wyrażasz zgodę na wszystkie zawarte w niej podpunkty, nawet te których nie znasz lub nie do końca rozumiesz. Dlatego zanim podejmiesz taką decyzję przeczytaj wszystko kilkakrotnie, a mając wątpliwości zgłoś się z nimi do pracownika banku.