Szybki kredyt gotówkowy porównanie ofert - sierpień 2014

Szybki kredyt gotówkowy porównanie ofert - sierpień 2014

Potrzebna szybka gotówka na wakacje last minute lub nagłe wydatki, których się nie spodziewaliśmy? Dzięki nam dowiesz się, czy warto zaciągać szybki kredyt gotówkowy. To coraz częściej obietnice jakie składają instytucje reklamując swoje produkty. Nie bez powodu kredyty gotówkowe są coraz bardziej dostępne dla przyszłych usługobiorców. Zminimalizowane formalności minimum czasu potrzebnego do wydania decyzji kredytowej, a nawet szybkie kredyty przez internet. Jak podają badania wyników konsumentów przeprowadzone przez Główny Urząd Statystyczny, znaczna część Polaków wybierając kredyt gotówkowy kieruje się tym w jakim czasie otrzymają uzyskane środki. Kredytobiorcy nie chcą długo czekać na gotówkę i wolą zapłacić za usługę więcej pod warunkiem, że potrzebne im pieniądze otrzymają niemalże od ręki lub w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku kredytowego.

Szybka gotówka, bank czy parabank?

Szybkie pożyczki to już nie tylko domena parabanków, można się o tym przekonać gdy dokładnie przeanalizujemy poszczególne oferty banków. Warto zatem zdecydować się na kredyt w instytucji finansowej, który jest znacznie tańszy i łatwiejszy w spłacie niż znane już wszystkim "chwilówki". Szybki kredyt gotówkowy to nie tylko wygoda w trakcie ubiegania się o pomoc z banku ale także możliwe korzystne oprocentowanie. Należy o tym pamiętać i podpisując umowę brać pod uwagę koszt do jakiego spłaty się zobowiązujemy. Parabanki choć udzielają pożyczek bez zaświadczeń, często zniechęcają wysokimi opłatami dodatkowymi za udzielenie usługi.

Szybkie kredyty gotówkowe aktualne oprocentowanie

Aby znaleźć szybki kredyt wystarczy skorzystać z naszego porównania ofert, które przygotowaliśmy uwzględniając nie tylko czas otrzymania gotówki ale także oprocentowanie, które zapewni rzeczywiście korzystne warunki kredytu. Poniżej prezentujemy trzy wybrane i wyróżnione przez nasz portal usługi, które z pewnością pomogą podjąć trudną decyzję jaki kredyt gotówkowy wybrać.

PKO Bank Polski

Dla stałych klientów bank oferuje pieniądze nawet w ciągu 15 minut, bez zbędnych formalności i wypełniania formularzy. W tym przypadku wystarczy jedynie 3 miesięczny wyciąg z konta bankowego. Nowi użytkownicy będą musieli poczekać na środki maksymalnie jeden dzień. To zatem szybki kredyt, który dodatkowo zachęca wyjątkowo niskim oprocentowaniem w wysokości 8,90%, prowizja za udzielenie kredytu to 1,00% co nieznacznie zmienia całkowity koszt zobowiązania. Bank Polski zapewnia maksymalnie 150 000 złotych, natomiast okres spłaty jest także bardzo atrakcyjny gdyż zadłużenie można spłacić nawet w 96 miesięcznych ratach. Daje to możliwość swobodnego dopasowania wysokości rat i zaplanowanie okresu kredytowania bez szkody dla domowych finansów.

Bank BPH

To szybki kredyt gotówkowy, wypełnienie wniosku oraz otrzymanie decyzji kredytowej to łącznie zaledwie kilkanaście minut. Oprocentowanie zadłużenia wynosi 9,60%, a prowizja 3,00%. Bank BPH ograniczył maksymalną kwotę kredytu na dowolny cel do kwoty 150 000 złotych, minimalna natomiast to 1000 złotych. Ogromnym atutem tego kredytu jest najdłuższy okres spłaty – aż 120 miesięcy. Dla kredytobiorcy to szansa na zwiększenie zdolności kredytowej, a także elastyczne dopasowanie rat do możliwości finansowych. Ponadto klient ma możliwość zrezygnować z umowy kredytowej w ciągu 21 dni od momentu jej podpisania.

Deutsche Bank

Kolejny kredyt, który zadowoli osoby którym zależy na szybkiej gotówce. Poza tym, Deutsche Bank oferuje największą kwotę maksymalną zadłużenia – nawet 200 000 złotych. Okres w trakcie, którym kredytobiorca musi spłacić zadłużenie to 84 miesiące. Oprocentowanie zobowiązania wynosi 10,90% oraz prowizję w wysokości 2,50%. Szybki kredyt w Deutsche Banku można także wykorzystać jako kredyt konsolidacyjny, który zapewni zmniejszenie miesięcznej raty oraz dodatkowe środki. To zatem świetna usługa dla osób, które nie chcą spłacać wielu rat i zależy im na jednej zdecydowanie bardziej dostosowanej miesięcznej opłacie za zadłużenie.