Szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń - przełom Kwietnia i Maja

Szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń - przełom Kwietnia i Maja

Rozpoczyna się okres gdy dodatkowe pieniądze mogą się bardzo przydać. Co roku majówka to świetna okazja do tego by jeszcze na kilka miesięcy przed sezonem urlopów zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach. To właśnie teraz chętniej spotykamy się ze znajomymi lub planujemy krótkie wyjazdy rodzinne. Warto skorzystać z takich okazji, nawet jeżeli trudno Ci wygospodarować aktualnie potrzebne oszczędności. Rekordowo niska stopa procentowa NBP nadal ma wpływ na wysokość odsetek zadłużeń. Wciąż masz szansę na zdobycie pieniędzy bez konieczności liczenia się z dużymi opłatami. Szybki kredyt nawet w ostatniej chwili pozwoli Ci cieszyć się z Twoich planów na nadchodzące dni.

Jeśli szukasz szybkiego kredytu gotówkowego bez zaświadczeń możesz skorzystać przynajmniej z kilku ofert dostępnych na Polskim rynku. Coraz więcej banków udziela pożyczek bez konieczności okazywania zaświadczenia o pracy. Wystarczy Twoje poręczenie lub wyciąg z konta bankowego. Dodatkowo w okresie rocznych rozliczeń skarbowych instytucje minimalizując swoje procedury pozwalają na zaciągnięcie długu na podstawie PIT-u.

Które banki zapewniają najlepsze warunki umowy?

By nie marnować swojego czasu skorzystaj z naszego porównania. Wybieramy wyłącznie najlepsze oferty dostępne w Polsce. Dzięki nam nie zawiedziesz się i z pewnością znajdziesz usługę, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Poniżej krótkie opisy usług, które powinny Cię szczególnie zainteresować.

1. PKO Bank Polski

Pieniądze otrzymasz nawet w ciągu jednego dnia i bez zaświadczenia o zarobkach. Bank w przypadku zadłużenia do kwoty 23 000 złotych wymaga wyłącznie 3 miesięcznego wyciągu z konta bankowego (także w przypadku osób, które nie są wewnętrznymi Klientami PKO BP). Maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych a okres kredytowania na jaki można się zdecydować to nawet 96 miesięcy. Oprocentowanie wynosi tylko 8,90%, a stali Klienci banku mogą liczyć na dodatkowe promocje, które pozwolą zmniejszyć całkowity koszt kredytu.

2. ING Bank Śląski

Klienci korzystający z bankowości online mogą ubiegać się o szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. W przypadku zadłużenia do kwoty 60 000,00 złotych bank wyda wstępną decyzję w ciągu kilkunastu minut, a pieniądze trafia na konto jeszcze tego samego dnia. Wnioskując w tradycyjny sposób możesz obiegać się o kredyt w wysokości to 160 000,00 złotych, a maksymalny okres spłaty to tak jak w przypadku PKO, aż 96 miesięcy. Oprocentowanie kredytu wynosi 9,50%.

3. Alior Bank

Pożyczka gotówkowa w Alior Banku wyróżnia się bardzo długim okresem spłaty zobowiązania. Pożyczkobiorca ma możliwość uregulować swoje zadłużenie nawet w ciągu 120 miesięcy, czyli podczas 10 lat. Bank wydaje bardzo szybką decyzję kredytową, a zamiast zaświadczenia o zarobkach możliwe jest okazanie wyciągu z rachunku osobistego. Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, także nowych Klientów Alior Banku. Oprocentowanie pożyczki wynosi 10,00%.