Najszybszy kredyt gotówkowy - październik 2014

Najszybszy kredyt gotówkowy - październik 2014

Pożyczka od ręki to najczęściej wybierany produkt finansowy w Polsce. Klienci coraz chętniej sięgają po usługi finansowe i starają się jak najwięcej dowiedzieć o nowych produktach na rynku. To dobry znak, który dowodzi, że chcemy być świadomymi konsumentami i zależy nam na usługach wysokiej jakości. Choć najszybszy kredyt gotówkowy nie zawsze jest tym najtańszym, nawet pod tym względem banki starają się nadążyć za oczekiwaniami kredytobiorców. Liczne badania potwierdzają, że większość osób, zaciągających zobowiązania finansowe, zwraca dużą uwagę na to jak szybko otrzymają kredytowane środki. Gdy nasze sprawy są pilne i rzeczywiście potrzebujemy dodatkowej gotówki jak najszybciej, już nie tylko parabanki okażą się warte naszej uwagi. Banki coraz odważniej podchodzą do tego typu zadłużeń. Niemalże każda instytucja oferuje pożyczki lub kredyty, które nie wymagają długiego oczekiwania na decyzję o przyznaniu zadłużenia.

Szybkie kredyty przez internet

Do najszybszych kredytów gotówkowych, należą te które można otrzymać poprzez wnioski wysyłane online. To świetny sposób na to by zaoszczędzić czas, który normalnie każdy musiałby poświęcić na odnalezienie oddziału banku, a także czas jaki zabrałoby same wypełnienie odpowiednich dokumentów i konsultacja z pracownikiem banku.

Najszybszy kredyt gotówkowy to również taki, który poza zminimalizowanymi formalnościami zapewnia szybki dostęp do potrzebnych środków. Standardem są pieniądze wypłacanie w ciągu jednego dnia, możemy jednak uzyskać szybszą gotówkę, nawet w ciągu kilkunastu minut. Są to jednak usługi ograniczone specjalnymi warunkami i skierowane najczęściej do stałych klientów banku, którzy są wiarygodnymi kredytobiorcami.

Gdzie dostanę najszybszy kredyt gotówkowy?

Jeżeli zależy nam na dobrych warunkach kredytu i dodatkowo oczekujemy sprawnej obsługi i łatwości w uzyskaniu kredytu, powinniśmy skierować się do banku w którym posiadamy m.in. konto osobiste. Istnieje duża szansa, że bank po weryfikacji stanu konta, a także wyciągu rachunku z przed kilku miesięcy udzieli zobowiązania niemalże od ręki. Jeżeli jednak chcemy sprawdzić oferty dostępne dla wszystkich klientów banku, możemy porównać ranking aktualnych produktów.

Dobrym rozwiązaniem jest wnioskowanie o kredyt w ING Banku Śląskim, który gwarantuje decyzję kredytową w kilkanaście minut i równie szybką wypłatę pieniędzy. To pożyczka skierowana do wszystkich klientów, a ING nie wymaga założenia konta w oddziale banku. Oprocentowanie zadłużenia wynosi 12,90%, natomiast prowizja stanowi 3,90%. Wybierając zadłużenie z ubezpieczeniem mamy możliwość obniżenia całkowitego kosztu. Okres kredytowania to nawet 8 lat, co pozwoli na zminimalizowanie miesięcznych opłat w trakcie spłaty pożyczki w ING.

Równie ciekawą ofertą jest kredyt na dowolny cel w Alior Banku, który umożliwia zaciągnięcie zadłużenia na podstawie wyciągu z rachunku z okresu przynajmniej sześciu miesięcy. Oprocentowanie wynosi 17,00%, natomiast prowizja to 5,00%. Alior Bank umożliwia rozłożenie spłaty zadłużenia nawet do 10 lat, równych lub malejących rat – jest to najdłuższy okres kredytowania jaki obecnie występuje w bankach na Polskim rynku. Kredytobiorca nie jest zobowiązany do założenia konta osobistego w Alior Banku.

PKO Bank Polski także zachęca do skorzystania z pożyczki gotówkowej. Mini ratka, to pożyczka, która udostępniona jest dla wszystkich klientów banku. Zadłużenie posiada bardzo niskie oprocentowanie w wysokości 8,90% oraz minimalną prowizję – 1,00%. Dodatkowo okres spłaty to również aż 8 lat, co daje szansę na elastyczne rozłożenie rat, dostosowanych do możliwości finansowych klienta. PKO oferuje także wyjątkowo szybki dostęp do dodatkowych środków.