Kwiecień 2015 - kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności

Kwiecień 2015 - kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności

Niskie oprocentowanie kredytów gotówkowych jest aktualnie zachęcające do tego by zdecydować się na zadłużenie. Jeżeli Twoje wydatki są wyższe niż przewiduje Twój budżet lub szukasz sposobu by wyjść z problemów finansowych, oferty banków mogą Ci szybko pomóc. By otrzymać kredyt gotówkowy nie musisz wypełniać skomplikowanych formalności, a instytucja szybko wypłaci Ci potrzebne środki. To dobry sposób jeżeli posiadasz zdolność kredytową, dzięki temu otrzymasz nawet w ciągu kilkunastu minut wstępną decyzję kredytową. Pieniądze mogą na Twoim koncie tego samego dnia w którym podpiszesz umowę. Wszystko to sprawia, że popularność kredytów na dowolny cel rośnie każdego roku.

Najlepsza oferta bieżącego miesiąca

Kredyt gotówkowy, który aktualnie jest zdecydowanie najatrakcyjniejszą ofertą to usługa dostępna w PKO BP. Max Pożyczka Mini Ratka zapewnia niskie oprocentowanie i bardzo uproszczony proces wnioskowania o pieniądze. To kredyt gotówkowy nad którym warto się zastanowić, szczególnie jeśli jesteś już Klientem instytucji. Powodem są oczywiste profity, skierowane do stałych konsumentów banku. Należy do nich zarówno możliwość otrzymania pożyczki na podstawie wyciągu z konta osobistego, a także niższa prowizja. Pamiętaj jednak, że to propozycja, która doskonała jest także dla osób, które jeszcze nie korzystały z usług PKO BP.

Sprawdź jakie warunki związane są z polecanym zobowiązaniem finansowym. Zanim jednak zdecydujesz, że to właśnie oferta dla Ciebie pamiętaj, że umowa będzie zależała od Twojej sytuacji finansowej i jej dokładne warunki będą ustalane już indywidualnie.

  • Oprocentowanie nominalne – 8,90%
  • Prowizja za udzielenie zobowiązania – 4,00%
  • Maksymalna ilość miesięcznych rat – 96
  • Najwyższa kwota o jaką może ubiegać się wnioskodawca – 150 000 złotych
  • Bank nie wymaga od kredytobiorcy poręczycieli lub zabezpieczenia zadłużenia
  • Wypłata gotówki następuje w w dniu podpisania umowy
  • Możliwość wnioskowania o zobowiązanie na podstawie wyciągu z rachunku rozliczeniowego (w przypadku pożyczki do kwoty 23 000 złotych)
  • Bank umożliwia złożenie wniosku online

Kredyt gotówkowy nie musi być drogi

Stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego są obecnie na rekordowo niskim poziomie. Dzięki temu wybierając kredyt gotówkowy lub pożyczkę na dowolny cel w banku możesz skorzystać i zapłacić za usługę znacznie mniej. Nawet jeżeli zmiany w opłatach miesięcznych nie są wysokie z łatwością obliczysz ile zaoszczędzisz podczas całego okresu kredytowania. Warto więc zadbać właśnie o to by nie dokładać sobie dodatkowych opłat i podpisać umowę, która faktycznie będzie atrakcyjna. Uważaj na wysokie prowizje, a także pozostałe koszta, które mogą mieć duży wpływ na to ile zapłacisz za swoje zadłużenie. Sprawdzaj czy bank przewiduje konieczność opłaty przygotowawczej lub ubezpieczenia pożyczki. Każda z tych opłat będzie znacznie podnosić całkowity koszt zobowiązania.