Kredyt internetowy - jak szybko znajdzie się na Twoim koncie?

Kredyt internetowy - jak szybko znajdzie się na Twoim koncie?

Zapewnienia banków o zaciągnięciu szybkiego kredytu to tylko chwyt marketingowy? Coraz więcej instytucji decyduje się na umożliwienie zdobycia szybkiej gotówki. To z całą pewnością dobra informacja dla osób, które szukają wsparcia finansowego w nagłych przypadkach i nie mogą pozwolić sobie na długie oczekiwanie na środki. Przez wiele lat takie usługi oferowały tylko firmy pożyczkowe, które oczekują znacznie większych opłat od pożyczkobiorcy. Jednak nawet kosztowne w spłacie zadłużenie zyskało ogromną popularność, co pokazało jak bardzo taki produkt potrzebny jest na rynku.

Zredukowanie formalności do minimum oraz szybki czas wydania decyzji kredytowej to duża zmiana wśród kredytów bankowych. Znacznym postępem jest także możliwość zaciągnięcia zadłużenia bez konieczności przedstawiania w banku zaświadczeń o zarobkach, a wyłącznie na podstawie wyciągu z konta lub osobistego orzeczenia o dochodach. Kolejnym krokiem w stronę kredytobiorców było rozszerzenie środka przekazu produktów bankowych. Coraz częściej instytucje decydują się na wprowadzenie nie tylko internetowych rachunków osobistych ale także lokat terminowych oraz kredytów gotówkowych. Atutami takich produktów jest przede wszystkim oszczędność czasu kredytobiorcy, który nie jest zmuszony odwiedzić oddział banku i osobiście skontaktować się z pracownikami banku. Poza tym kredyt zaciągnięty online może okazać się atrakcyjniejszy dla naszego budżetu. Dzięki samoobsłudze w wyborze usługi, a także wypełnieniu wszystkich formalności, bank może odciążyć produkt od opłat marży lub prowizji. Wiadomym jest, że im mniej zapłacimy za zadłużenie tym łatwiej i szybciej będziemy mogli opłacić należność banku. Dodatkowym walorem jest także to, że kredytowane pieniądze bardzo szybko trafiają na nasze konto. Jeżeli więc potrzebujemy bezzwłocznego dostępu do dodatkowych środków, kredyty internetowe będą dobrym wyborem.

Porównując najciekawsze oferty zadłużeń dostępnych online, wyszczególnimy w jakim czasie potencjalny konsument będzie w stanie korzystać z gotówki przelanej przez bank na konto osobiste.

Pierwszym z omawianych kredytów jest Mini Ratka, PKO Banku Polskiego. To kredyt dostępny przez internet dla osób, które posiadają już konto w PKO, dzięki temu bank honoruje nawet wyciąg z konta przy kwocie kredytu do 23 000 złotych. Formularz online jest bardzo prosty i nie wymaga dużej ilości czasu aby go poprawnie wypełnić. Kredytobiorca będzie w stanie korzystać z pieniędzy przelanych na konto tego samego dnia, w którym wyśle wniosek. Pożyczka posiada atrakcyjne oprocentowanie – 8,90% oraz wygodny w spłacie okres rozłożenia rat nawet na 96 miesięcy.

Kolejnym kredytem polecanym przez nasz serwis jest iGotówka z BNP Paribas. Konsument może wnioskować nawet o 120 000 złotych na dowolny cel, z okresem spłaty sięgającym 84 miesięcy. Bank zapewnia, że od momentu uzyskania decyzji kredytowej pieniądze zostaną przelane na konto w ciągu zaledwie 20 minut. Jest to zatem bardzo korzystna umowa jeżeli oczekujemy jak najszybszych funduszy. Kredyt posiada nieco wyższe oprocentowanie w stosunku do Mini Ratki tzn. wynosi 11,00%. Nie jest to jednak duża różnica jeśli zależy nam na gotówce niemalże od ręki.

ING Bank Śląski także oferuje kredyt gotówkowy online, Pożyczka Internetowa pozwala zadłużyć się do 60 000 złotych, a minimalny dochód wymagany do pozytywnego rozpatrzenia wniosku to tylko 800 złotych miesięcznie. Aby wypełnić wniosek online wystarczy zalogować się do ING BankOnline. Pieniądze otrzymamy nawet w ciągu 15 minut, co czyni ten produkt bardzo podobny pod tym względem do firm pożyczkowych. Oprocentowanie zadłużenia wynosi 12,90%.

Alior Bank podobnie jak PKO BP zapewnia, że pieniądze uzyskane dzięki internetowej Pożyczce gotówkowej wpłyną na nasz prywatny rachunek w ciągu jednego dnia. Stopa oprocentowania zadłużenia wynosi jednak aż 17,00% i bank przewiduje także 5,00% prowizję za udzielenie kredytu. Maksymalna kwota kredytowana to 150 000 złotych, w przypadku klientów wewnętrznych by potwierdzić stały dochód wystarczy wyciąg z rachunku bankowego.

Kredyty internetowe są dobrymi produktami, które mogą skutecznie pomóc nas w trudnej sytuacji. Szybka gotówka to już nie tylko pełne wyrzeczeń i trudne w spłacie pożyczki w prywatnych firmach ale również usługi zapewnione przez instytucje cieszące się ogromnym zaufaniem i posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym. Od tego w jakim czasie zostanie zrealizowana nasz umowa kredytowa i będziemy mogli swobodnie korzystać z dodatkowych środków zależy wyłącznie od wyboru oferty. Dzięki porównaniu najlepszych internetowych kredytów z łatwością przekonamy się, że możemy wśród nich znaleźć zarówno pieniądze praktycznie w kilkanaście minut jak i w ciągu jednego dnia. Nawet jeżeli znajdujemy się w sytuacji która wymaga od nas szybkiego działania lub po prostu zależy nam na szybko dostępnych funduszach, mamy szereg usług, które zapewniają spełnić nasze wymagania.