Grudzień 2014 - Szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Grudzień 2014 - Szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Świąteczne wydatki przerastają Twoje oczekiwania? Zbliżający się koniec roku wiąże się z licznymi wydatkami. Często trudno zrealizować wszystkie swoje cele wyłącznie z takimi środkami finansowymi jakie posiadamy. Nie musisz rezygnować z planów, wystarczy wiedzieć w jaki sposób uzyskać szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

Dodatkowe pieniądze mogą być wykorzystane na dowolny cel, a spłata takiego zadłużenia nie musi być kosztowna. W przeciwieństwie do pożyczek pozabankowych, oferty dostępne w bankach są znacznie tańsze i przede wszystkim bezpieczniejsze.

Świąteczne promocje – tanio i szybko

Święta coraz bliżej, oferty banków zachęcają szybką gotówką na dowolny cel, która przyda się właśnie w okresie zimowym. Możesz także liczyć na promocje, które będą szansą na jeszcze atrakcyjniejsze warunki umowy. Szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń jest teraz równie łatwo uzyskać jak pożyczkę pozabankową. Banki wprowadzają coraz łatwiejsze sposoby wnioskowania o kredyt i minimalizują niezbędne procedury. Dlatego wybierając kredyt w banku otrzymasz pieniądze w ciągu kilku godzin, a dokumenty okażą się tylko drobną formalnością.

Już teraz na przełomie listopada i grudnia możemy podpisać umowę o kredyt gotówkowy na promocyjnych warunkach. Banki konkurują o swoich Klientów, a okres przedświąteczny jest doskonałą okazją do tego by przyciągnąć usługobiorców i poprawić wizerunek instytucji. Promocje w tym okresie nie dziwią, a wręcz przeciwnie, to doskonały moment by zdecydować się na szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, by przy okazji skorzystać na mniejszym oprocentowaniu.

Oferty przygotowane na święta charakteryzują się przede wszystkim łatwością z jaką możemy przedstawić naszą sytuację finansową. Wiele banków zachęca do okazania wyciągu z konta bankowego, co zastępuje standardowe zaświadczenie o zarobkach. Nie musisz więc martwić się dokumentami, wystarczy, że posiadasz regularne wpływy na rachunek osobisty. To wygodny sposób, który jest równocześnie bardzo łatwy w weryfikacji dla banku, dzięki temu jeszcze szybciej otrzymasz zgodę kredytową i przelew na konto.

Nowości w ofertach banków

PKO Bank Polski – Mini ratka na Święta

Pożyczka gotówkowa na dowolny cel. Do kwoty 23 000 złotych bank przyznaje zadłużenie na podstawie 3 miesięcznego wyciągu z rachunku osobistego. Promocja na święta oferuje zadłużenie w kwocie 1000 złotych, którego spłata zostanie rozłożona na minimum 3,5 roku – koszt takiej pożyczki nie przekroczy 1 złotówki dziennie.

Dodatkowo bank gwarantuje udostępnienie pieniędzy zaledwie w ciągu jednego dnia. Pożyczka nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń, poręczycieli lub utworzenia konta w PKO BP, z oferty mogą skorzystać także nowi Klienci instytucji.

Alior Bank – Zimowa Pożyczka Gotówkowa

Pożyczka dostępna online, która ma niezwykle niskie oprocentowanie. 7,90% dla pożyczki do kwoty 20 000 złotych. To propozycja na okres zimowy i świąteczny w Alior Banku. Zobowiązanie oczywiście można wykorzystać na dowolny cel. Bank udziela szybkiej decyzji kredytowej i tego samego dnia w którym złożyliśmy wniosek udostępnia pieniądze. W tym przypadku, również zamiast standardowych zaświadczeń, wystarczy wyciąg z konta osobistego. Ponadto, Alior Bank udostępnia tą ofertę wszystkim zainteresowanym, bez konieczności zakładania konta lub ubezpieczania pożyczki.